דלג לתוכן המרכזי

פעילויות מיוחדות ברג"ב

  • קוראים להצלחה

 

קורס בהנחייה אישית במסגרתו התלמידים קוראים חמישה ספרים שהם היו שותפים לבחירתם בנושאים של הכלת יוצא הדופן, חינוך, חיבור מורשת מסורתית לעולם עכשווי, מדע בדיוני ואירועים היסטוריים ולאחר מכן כותבים רפלקציה אישית על תהליך הקריאה והשפעתו על הכשרתם כמורים.

 

  • מנטור לחיים

 

מטרת הקורס לאפשר לסטודנט/ית גיבוש חזון חינוכי ארוך טווח ותוכנית פעולה שתסייע לו במימוש החזון. הקורס בנוי משבעה מפגשים לאורך השנה, שבהם המנטור יסייע לסטודנט/ית לגבש את החזון החינוכי ואת תוכנית הפעולה המתאימה לה/ו. בסיום כל מפגש הסטודנט/ית מתעד/ת את תוכן המפגש. בסיום הקורס הסטודנט/ית מגיש/ה את החזון החינוכי, את תוכנית הפעולה ורפלקציה על הקורס, הכוללת תיאור קצר של כל מפגש והתייחסות כוללת לתהליך.

 

  • קורסים בין מכללתיים

אתר הקורסים הבין מכללתיים - https://nmagid.wixsite.com/regevcourses

 

  • מעורבות חברתית

סטודנטים של רג"ב נדרשים ל40 שעות של מעורבות חברתית. במסגרת המעורבות החברתית בשנים האחרונות סייעו הסטודנטים של רג"ב לעמיתיהם הסטודנטים במכללה שנדרשו לעזרה, קידמו את ההכרה ואת ההוקרה ל"אנשים השקופים" כלומר אנשי מנהלה שפועלים מאחורי הקלעים, וקידום החיבור והזיקה של סטודנטים בגולן למרחב שבו הם חיים.

 

מתעניינים בלימודים? מלאו פרטים וניצור איתכם קשר או חייגו 5051*

לימודים בקהילה חמה ותומכת

מכללת תל-חי לחינוך ולהוראה שוכנת בקצרין אשר בגולן, במרכזה של אחת משמורות הטבע המרהיבות בנופי הארץ. בתל-חי, קהילה ומגורי סטודנטים איכותיים וסל מלגות נרחב.

              
תמונות מהמכללה
יצירת קשר מלאו פרטים או חייגו

5051*