5051*

אוהלו בכנס בינלאומי

מרצות ממכללת אוהלו מציגות בכנס הבינלאומי  EDULEARN19- לחינוך וטכנולוגיות למידה חדשניות

 

הכנס השנתי הבינלאומי לחינוך וטכנולוגיות למידה חדשניות- EDULEARN19

מתקיים בימים אלה בפאלמה דה מיורקה (ספרד). שתי מרצות ממכללת אוהלו הציגו בכנס:

ד"ר קרן לוי- ראש היחידה לקידום ההוראה וד"ר אורה גייגרראש התמחות תנועה וצליל.

זהו אחד מכנסי החינוך הבינלאומיים הגדולים בעולם ומשתתפים בו למעלה מ -800 מומחי חינוך המציגים מתודולוגיות הוראה עדכניות, חידושים חינוכיים, ופרויקטים נבחרים בחינוך. אוכלוסיית הכנס כוללת מרצים, אנשי חינוך, חוקרים, מדענים ואנשי טכנולוגיה מ 80 מדינות מרחבי העולם.

 

שתי המרצות ממכללת אוהלו הציגו בכנס פרויקטים שפותחו ובוצעו במכללת אוהלו. הרצאתה של ד"ר אורה גייגר נכללה בקטגוריית מגמות חינוכיות ודרכי עבודה מומלצות ותיארה פרויקט ייחודי שהיא פיתחה ומבוצע על ידי סטודנטים לחינוך במכללת אוהלו. בפרויקט זה יוצרים הסטודנטים סרטוני וידאו אישיים המבוססים על פסקול חייהם תוך חקר התרבות והמורשת שלהם.

הרצאתה של ד"ר קרן לוי עסקה בתפיסות של סטודנטיות במסלול הגיל הרך אודות התנסות בלמידה של תכנת קידוד המיועדת לילדים צעירים (ScratchJr), והשפעתה של התנסות זו על נכונותן לשלב עבודה עם התוכנה בגן העתידי שלהן. ההרצאה מבוססת על מחקר משותף שהתבצע יחד עם הגב' אילנה מאור, אף היא מרצה במכללת אוהלו. שתי ההרצאות כללו היבטים חינוכיים עכשוויים בשילוב טכנולוגיה.

 

מתעניינים בלימודים? מלאו פרטים וניצור איתכם קשר או חייגו 5051*

לימודים בקהילה חמה ותומכת

מכללת "אוהלו" לחינוך ולהוראה שוכנת בקצרין אשר בגולן, במרכזה של אחת משמורות הטבע המרהיבות בנופי הארץ. באוהלו, קהילה ומגורי סטודנטים איכותיים וסל מלגות נרחב.

              

תמונות מהמכללה

יצירת קשר מלאו פרטים או חייגו

5051*

מונע על ידי B2E