דלג לתוכן המרכזי
ניווט בסליידר יש להשתמש בחיצי המקלדת

סיור לימודי בחו"ל

נוהל סיור בחו"ל – רשות

 

רציונל – הסיורים בחו"ל מכוונים להגדלת ההיצע הלימודי, לחשיפת הסטודנטים לשיח הבינלאומי, ליצירת קשרים אקדמיים בין התכניות במכללה לבין תכניות מקבילות במוסדות אקדמיים בחו"ל, ובכלל זה ליצירת מחקרים משותפים שבהם משולבים הסטודנטים, והיכולים להוביל להתפתחותם האקדמית.

  • סיורים בתואר השני יוכלו להתקיים בתנאים הבאים:
  • הסטודנטים ישאו בעלות הישירה של הסיור (טיסה, הזנה, לינה, ביטוח  והסעות). במידה והמכללה תגיע להסדרים עם קהילות או מוסדות אקדמים בחו"ל ותהיה אפשרות לתמוך כלכלית בנסיעה, תופחת העלות של הסטודנטים.
  • סיור יוכל להתקיים תוך השתתפות של מינימום 13 סטודנטים.
  • לסיור יתלוו שני אנשי סגל מהתכנית הרלבנטית. המימון לנסיעתם (טיסה, הזנה, לינה, ביטוח, והסעות) יהיה במימון מלא של המכללה (לפי מפתח המקובל במשק, ובהתאם לאופי הסיור). אם לא תהיה אפשרות לצירוף שני מרצים מהתכנית, תישקל האפשרות לצירוף של איש סגל אחר מתכנית אחרת של התואר השני, תוך תיאום עם ראש התכנית שבה יוצא הסיור. לא ינתן תשלום נוסף על השכר של המרצה (זולת כיסוי ההוצאות).
  • הסיור הינו סיור לימודי, ועל כן יש ליצור תכנית סיור הכוללת מטרות אקדמיות, ותוצרים מצופים (דו"ח סיור שיכתבו הסטודנטים, מחקר משותף וכו').
  • בוגרים לשעבר מהתכנית הספציפית, יוכלו גם הם להצטרף לתכנית (משום הרצף האקדמי, הקשר עם השטח, השיווק, ותאומת המכללה לקהילה הסובבת), במימון מלא מבחינתם. מספר הבוגרים הרשאי להצטרף לכל סיור כזה יעמוד על מקסימום של שלושה.
  • יש להגיש תכנית סיור לאישור ראש התכנית ודיקאן לא יאוחר משלושה שבועות לפני מועד הסיור.

 

סיור בפינלנד


מתעניינים בלימודים? מלאו פרטים וניצור איתכם קשר או חייגו 5051*

לימודים בקהילה חמה ותומכת

מכללת "אוהלו" לחינוך ולהוראה שוכנת בקצרין אשר בגולן, במרכזה של אחת משמורות הטבע המרהיבות בנופי הארץ. באוהלו, קהילה ומגורי סטודנטים איכותיים וסל מלגות נרחב.

              
תמונות מהמכללה
יצירת קשר מלאו פרטים או חייגו

5051*