דלג לתוכן המרכזי
ניווט בסליידר יש להשתמש בחיצי המקלדת

תכנית רג"ב למצטיינים

ראש גדול בהוראה

רכז התכנית: ד"ר אליעזר שריאל

 

עם קומץ שמיים ביד 
הייתי עובר את חיי 
הייתי חוצה את הים ברגלי 
עם קומץ שמיים ביד

                        (אברהם חלפי)

 

תוכנית רג"ב (ראש גדול בהוראה) באוהלו היא תוכנית ייחודית לסטודנטיות ולסטודנטים מצטיינים המשתלבת במערך הארצי של תוכניות המצטיינים במכללות הוראה. רג"ב באוהלו מאפשרת לסטודנטים מצוינים להפוך למורים מצוינים שילמדו תלמידים להיות מצוינים. במרכז התוכנית נמצאת הכשרה לפדגוגיה וללמידה חדשנית, המסייעת לרכישת המיומנות של המאה ה-21 תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. במקביל התוכנית שמה דגש על פיתוח של מחויבות חברתית ואכפתיות לצד פיתוח כישורי מנהיגות.

סטודנטים המשתתפים בתוכנית, מסיימים את לימודיהם בתוך שלוש שנים במקום ארבע, זוכים לפטור מלא מתשלום שכר לימוד ולמענק בסך כ5,000 ₪ מדי שנה. עם סיום לימודיהם בוגרי רג"ב הופכים לסוכני שינוי המובילים במערכת החינוך חדשנות ומצוינות פדגוגית וחברתית.

כדי להתקבל לתוכנית יש צורך בתעודת בגרות מליאה (ניתן גם אחרי מכינה), במבחן פסיכומטרי, במבדק התאמה להוראה ובראיון אישי. מעבר משנה לשנה מותנה בקבלת ממוצע מעל 90. סטודנטים מצטיינים שסיימו את שנה ראשונה במכללה בממוצע מעל תשעים יוכלו להצטרף לתוכנית רג"ב בשנה ב', ובתנאי שייבחנו במבחן הפסיכומטרי, יעברו את מבדק ההתאמה להוראה ויצלחו את הריאיון האישי.

סטודנטים בתוכנית משתתפים בקורסים ייחודיים לתוכנית רג"ב הכוללים בין השאר פיתוח מוצר חדשני בחינוך, סדנת מעורבות חברתית, התנסות חינוכית ייחודית וקורסים בין מכללתיים לסטודנטים מצטיינים במכון מופ"ת.

רוצים להוביל – מקומכם איתנו

סרטון גיבוש סוף שנה תכנית רגב תשעט

מתעניינים בלימודים? מלאו פרטים וניצור איתכם קשר או חייגו 5051*

לימודים בקהילה חמה ותומכת

מכללת "אוהלו" לחינוך ולהוראה שוכנת בקצרין אשר בגולן, במרכזה של אחת משמורות הטבע המרהיבות בנופי הארץ. באוהלו, קהילה ומגורי סטודנטים איכותיים וסל מלגות נרחב.

              
תמונות מהמכללה
יצירת קשר מלאו פרטים או חייגו

5051*