5051*

על תכנית מוסמך בהוראת חינוך גופני

התכנית מיועדת למורים לחינוך גופני. התכנית מתמקדת בשני תחומים עיקריים, שאינם קיימים במתווה הלימודים של התואר הראשון:

 

  • רתימת הטכנולוגיה להעלאת מודעות לאורח חיים פעיל ובריא ולהטמעתו בקרב תלמידים: מוסמך התכנית יוכשר ללמד תלמידים לעשות שימוש בחיישנים פיזיולוגיים לבקרה על פעילותם הגופנית, להעריך את הישגיהם באמצעים דיגיטליים,  למדוד דופק באופן רציף במהלך הפעילות הגופנית, לבנות תכנית אימון ולצלם פעילות גופנית, לנתחה ולפרסמה במדיה האינטרנטית וברשתות חברתיות.   הוראה העושה שימוש בשיטות הנ"ל מעצימה את חווית הלימוד, מעמיקה את הבנת המקצוע ומרחיבה את מעגל העוסקים בפעילות גופנית.

 

  • למידה משמעותית בחברה רב-תרבותית: חינוך גופני וספורט עשויים לתת מענה הולם לבעיות שמתעוררות בחברה רב-תרבותית, שבה קיימים מתחים אתניים, מגדריים, פוליטיים ואחרים. התכנית, מציעה קורסים במדעי הרוח והחברה הרלוונטיים לחינוך הגופני. הקורסים מעניקים למורה כלים להתמודד עם נושאים חברתיים, ערכיים ופדגוגיים כמו: מנהיגות בחינוך הגופני, חינוך גופני בחברה רב-תרבותית, מקומה של הפעילות הגופנית בתנועה הציונית, אתיקה בחינוך הגופני, אינטליגנציה רגשית בפעילות ספורט וגנטיקה וסביבה בהיבטים תנועתיים וארגונומיה של החינוך הגופני.

כתשתית ללימוד ולמחקר ירכשו הסטודנטים ידע במתודולוגיות איכותניות וכמותיות מתקדמות וכן ייחשפו למחקרים חדשניים. כחלק מהכשרתם, יכינו הסטודנטים עבודת גמר מחקרית מתחום הפעילות הגופנית. מחקר כזה עתיד להעשיר את ידיעותיו של הסטודנט ולהעלות את רמת המקצוע.

 

המועצה להשכלה גבוהה נתנה את אישורה לפתיחת התוכנית. הענקת התואר מותנית באישור המועצה להשכלה גבוהה.

מתעניינים בלימודים? מלאו פרטים וניצור איתכם קשר או חייגו 5051*

לימודים בקהילה חמה ותומכת

מכללת "אוהלו" לחינוך ולהוראה שוכנת בקצרין אשר בגולן, במרכזה של אחת משמורות הטבע המרהיבות בנופי הארץ. באוהלו, קהילה ומגורי סטודנטים איכותיים וסל מלגות נרחב.

              

תמונות מהמכללה

יצירת קשר מלאו פרטים או חייגו

5051*

מונע על ידי B2E