דלג לתוכן המרכזי

על היחידה ללימודי חוץ

במכללת אוהלו מתקיימים לימודי חוץ מגוונים המיועדים להרחבת ידע אקדמי ומקצועי. לימודי החוץ מקנים ללומדים תעודה המוכרת על ידי המכללה וכן על ידי גורמים מקצועיים נוספים. הלימודים מתקיימים במסגרת בתי ספר המציעים מגוון מסלולי לימודים בתחומים: ספורט, ניהול ומנהיגות, חינוך ומשפחה ומקצועות הכרם והיין.

הקורסים פתוחים בפני סטודנטים של המכללה וכן בפני קהל התושבים של הגולן, הגליל והעמקים ולכלל תושבי מדינת ישראל. הלימודים מתקיימים במסגרות של מפגשים שבועיים או יותר בהתאם לתכניות הלימוד בכל תחום בשלוחות שונות ברחבי הצפון.

 

בית הספר להכשרת מאמנים ומדריכים

בית הספר להכשרת מאמנים ומדריכים של מכללת אוהלו בקצרין, הוקם לפני כ- 18 שנים במטרה לספק מענה לצורך בהכשרות מקצועיות בתחום הספורט בצפון הארץ. כמוסד אקדמי חינוכי ממלכתי העוסק בהכשרות מקצועיות, אוהלו עושה כל שביכולתה בכדי להבטיח לימודים איכותיים, ברמה מקצועית גבוהה ובתנאי לימוד אופטימאליים. תפקידנו כמובילי דרך של מכשירי דור ההמשך בחינוך ובספורט, מאפשר לנו חלון הזדמנויות ייחודי של בניית גישה חינוכית וספורטיבית, תחת גג אקדמי מקצועני ומקצועי."

 

בית הספר לחקלאות ותוצרת הארץ

הייחוד בלימודים אצלנו טמון בשילוב בין הלמידה האקדמית להתנסות המעשית בשטח, בכרם וביקב. יין זה לא רק משוואות בכימיה ומיקרוביולוגיה, לא פחות, ואולי יותר... מדובר בחיבור למקום, לטבע ולאנשים. אצלנו חדוות יצירת היין היא חוויה מרגשת ויוצאת דופן. בבית הספר ישנם מספר מסלולי לימוד והתנסות. המקיף שבהם מספק שנתיים של לימודים הכוללים העמקה והתנסות בכל רבדי עולם היין. מהמדע דרך היצירה ועד לשיווק וניהול.

 

בית הספר לחינוך ומשפחה

הרעיון מאחורי בית הספר לחינוך ומשפחה הינו להציע הכשרות מקצועיות במגוון תחומי החינוך: חינוך לגיל הרך, חינוך סביבתי, חינוך משפחתי ועוד.

 

ליצירת קשר courses@ohalo.ac.il

מתעניינים בלימודים? מלאו פרטים וניצור איתכם קשר או חייגו 5051*

לימודים בקהילה חמה ותומכת

מכללת תל-חי לחינוך ולהוראה שוכנת בקצרין אשר בגולן, במרכזה של אחת משמורות הטבע המרהיבות בנופי הארץ. בתל-חי, קהילה ומגורי סטודנטים איכותיים וסל מלגות נרחב.

              
תמונות מהמכללה
יצירת קשר מלאו פרטים או חייגו

5051*