דלג לתוכן המרכזי
ניווט בסליידר יש להשתמש בחיצי המקלדת

בית הספר לחינוך גופני

ראש בית ספר - ד"ר אודי כרמי

 

חזון:

בית הספר לחינוך גופני ולספורט במכללת אוהלו משמש מזה למעלה מ-30 שנים כבית היוצר של מורים לחנוך גופני בצפון הארץ. במכללת אוהלו בקצרין לומדים סטודנטים המייצגים את כל האוכלוסייה במדינת ישראל: יהודים, דרוזים, מוסלמים, צ'רקסים, נוצרים ובדואים. באמצעות הוראת החנ"ג אנו מנסים להטמיע בסטודנטים ערכים אוניברסליים של רב-תרבותיות וכן ערכים אזרחיים ישראלים.

חשיבותו ההולכת וגדלה של החינוך הגופני בחיי בית הספר והקהילה הולכת וגדלה. ילדי המאה ה-21 ממעטים בפעילות גופנית בשל אורח החיים המודרני.

באוהלו לומדים מחנכי העתיד כיצד להשפיע על הצעירים לקיים אורח חיים פעיל ובריא ולשמר אותו גם כשיתבגרו. במשך ארבע שנים הסטודנטים לומדים את מקצועות החנ"ג ומוסמכים לבסוף בתואר .B.Ed. בשנתיים הראשונות הסטודנטים לומדים את יסודות ההוראה והחינוך, ובשנתיים הבאות מתמחים באחת משלוש ההתמחויות שמציע בית הספר: שייט וספורט ימי,  קידום בריאות במעגל החיים, ופנאי ונופש.

עם סיום הלימודים הסטודנטים נקלטים בבתי הספר ברחבי הארץ. אנו נותנים לבוגרנו את ברכת הדרך ויודעים בבטחה שתלמידיהם יזכו לטובים שבמורים.

ד"ר אודי כרמי, מרצה בכיר, ספורטאי ומאמן אולימפי בעבר וכיום משמש כראש בית הספר להכשרת מורים לחנ"ג במכללת אוהלו.

 

מתעניינים בלימודים? מלאו פרטים וניצור איתכם קשר או חייגו 5051*

לימודים בקהילה חמה ותומכת

מכללת "אוהלו" לחינוך ולהוראה שוכנת בקצרין אשר בגולן, במרכזה של אחת משמורות הטבע המרהיבות בנופי הארץ. באוהלו, קהילה ומגורי סטודנטים איכותיים וסל מלגות נרחב.

              
תמונות מהמכללה
יצירת קשר מלאו פרטים או חייגו

5051*