לילה טוב אורח, התחבר
logo
שתפו ב:
ליצירת קשר בנושא
חדשות אגודת הסטודנטים
*שם:
דואר אלקטרוני:
*מספר טלפון:
*קטגוריה:
תוכן:

פתיחת מסלולי תואר ראשון לאנשים עובדים!

אנחנו גאים/ות לחלוק אתכם/ן שלאחר מאמצים רבים לקדם את זכויותיהם של הסטודנטים העובדים, שעל פי סקר הסטודנט האחרון מספריהם רק הולכים וגדלים, התקבלה הצעתנו במל"ג לאפשר פתיחת מסלולים לסטודנטים עובדים באוניברסיטאות והמכללות הציבוריות. מסלולים אלו יוכלו להתקיים פעמיים בשבוע בשעות מרוכזות, ולאורך זמן ארוך יותר מהתואר התקני ללא השלכות כלכליות. החלטה זו אנו מקווים, תסיים את המצב האבסורדי בו דווקא המערכת הציבורית, הזולה יותר, הקשתה עד היום על פתיחת תוכניות שמאפשרות לשלב עבודה ולימודים.


הצעת חוק הבטחת הכנסה לאברכים

אתמול התקיימה ישיבה בנוגע להצעת החוק הנוגעת לחוק להבטחת הכנסה. כפי שאתם יכולים לראות בהצעת החוק כרגע היא מדברת על כך שכל סטודנט או אברך עם ילד אחד ומעלה שלא עובדים יוכלו לקבל הבטחת הכנסה של 2,600 ש"ח. למיטב הבנתנו זהו עדיין נוסח ראשוני של החוק שאמור לעבור עוד שינויים וייתכן אף שינויים משמעותיים. כאשר בין השאר לא ברור האם יישאר החלק שמדבר על הסטודנטים או לא.

בישיבה ניסינו להבין האם ועד כמה חוק מהסוג הזה יטיב עם סטודנטים הורים (האם הם ירשו לעצמם לא לעבוד וכן ללמוד? האם זה יאפשר לאוכלוסיות מוחלשות להיכנס לתוך מערכת ההשכלה הגבוהה? ועוד) או שמא רוב הסטודנטים ההורים יבחרו שלא לממש את החוק ולעבוד.

נשמח אם תפנו אלינו להביע את דעתכם ומעורבותכם בנושא. 


נפתחה חנות הניידים של ההתאחדות ו-
DELL  

אחרי עבודה ממושכת, הקמנו אתר מכירה למחשבי DELL לסטודנטים בכתובת bstudent.co.il. כמה פרטים על היוזמה הזו:

  • לא מדובר במבצע נקודתי, אלא באתר מכירה שמגוון המחשבים בו יתעדכן וישתנה. המטרה היא לתת מגוון מחשבים איכותי, חדיש ובמחיר מעולה לאורך כל השנה.
  • כלל המחשבים הם חדשים (לא מחודשים וכו'), ביבוא רשמי ועם אחריות של יבואן רשמי.
  • הדגמים הם הדגמים החדשים ביותר של DELL, שנבחרה משום שהיא חברה אמינה ופופולרית מאד בקרב סטודנטים.
  • במסגרת ההשקה יצאנו במבצעים נוספים: על כל קנייה מקבלים במתנה תיק, עכבר ודיסק און קי, וניתן לרכוש תוכנת אופיס מקורית, ברישיון שאינו מוגבל בזמן - במחיר של 60 ש"ח בלבד.

אנחנו מאמינים שמדובר בהטבה משמעותית ורלוונטית מאד לסטודנטים, שווה לבדוק!

 

 המחשבון, ראשון מסוגו, מאפשר לכל אחד להכניס את הפרטים (משכורת, ימי מילואים) ולקבל את גובה התגמולים שמגיע לו.  זה כלי מצוין לסטודנטים שעושה סדר בין כל המוסדות והמועדים שמהם צריך מילואימניק לקבל את התגמולים.

  • מחלקת המחקר של התאחדות הסטודנטים פועלת לקידום מדיניות וחקיקה למען שיפור מצבם של הצעירים והסטודנטים בישראל, במטרה ליצור גוף ידע תאורטי אשר יקדם חשיבה ומחקר בנושאי צעירים וסטודנטים וקידום האיכות האקדמית של מערכת ההשכלה הגבוהה.