דלג לתוכן המרכזי

מדריכי כדורגל

 

ענף הכדורגל בישראל מהווה מוקד התעניינות תרבותי. תכנית הלימודים בהנחיית שלמה ויצמן, מבכירי המאמנים בישראל, מקנה ידע מקצועי נרחב בתחומים מדעיים וענפיים, טכניקה, כושר גופני, הכנה מנטאלית ושיפור מיומנויות אישיות. מעבר לכך מקנה למשתתפים בו ידע בסיסי בבניית אסטרטגיית משחק, ניהול קבוצה בתנאי משחק משתנים, טכניקה, הכנה מנטלית ושיפור מיומנויות.

 

הקורס מיועד לשחקנים חובבים ומקצועיים, המעוניינים לפתח את הידע והיכולות שלהם בתחום ענף הכדורגל. הקורס מכשיר מדריכים בעלי ידע והבנה בענף ויכולות הוראה בקבוצות גיל שונות, ומהווה תעודה מקצועית מוכרת המאפשרת בהמשך להשתלב בקורסי מאמנים, מועדונים ואגודות ספורט.

 

מקום הלימודים

כרמיאל.

 

מתכונת הקורס

240 שעות.

 

משך הקורס

7 חודשים

 

קהל היעד

שחקנים חובבים ומקצועיים, המעוניינים לפתח את הידע והיכולות שלהם בתחום ענף הכדורגל. הקורס פתוח לציבור הרחב ודורש ידע בסיסי קודם בענף הכדורגל. הקורס מוכר לתשלום בפיקדון חיילים משוחררים

.

תנאי קבלה

גיל 16 ומעלה, אישור רפואי, מינימום 3 שנות ניסיון במשחק מקצועי במסגרת הליגה, מבחן קבלה מעשי וראיון אישי .
 

הסמכה
תעודת מדריך מוסמך בכדורגל מטעם מכללת תל חי ותעודת מגיש עזרה ראשונה. 

*מותנה באישור מינהל הספורט.

 

נושאי הלימוד

עיוני- רפואת ספורט, פסיכולוגיה של הספורט, תורת האימון
מעשי- תורת הענף, אימון המדריך, הכנה גופנים לילדים, מיומנות אישית.
 

קצת המלצות מבוגרים שלנו -

 

"הייתי חניך בקורס מדריכי כדורגל שנת 2018. רציתי לשתף שהקורס היה ברמה מקצועית מאוד גבוהה והכין אותי בצורה הטובה ביותר לעבודה במקצוע. היה תענוג ללמוד מאיש חינוך וכדורגל כמו שלמה וייצמן שגם שנתיים לאחר הקורס עדיין ממשיך לדאוג ולקדם מדריכים שחנך אותם. תודה רבה לשלמה ולמכללה" (עמית שפירו).

 

 

"לצוות הנהלת מכללת אוהלו, לשלמה המקצועי, היקר והאהוב ולטלי המהממת. עם חלוף חודשי ההדרכה והתקרבות קורס מדריכי כדורגל של מכללת אוהלו לסיומו, אני רוצה לנצל הזדמנות זו ולהודות לכם על החוויה הלימודית המעניינת והכייפית שהיתה לבן שלי, ווסים, במהלך הקורס. זאת וכמובן לפני כל דבר, בזכות האחד והיחיד, המאמן האהוב המדהים שלמה וויצמן- למקצועיותו, סבלנותו ויכולתו המיוחדת למקסם את ביצועי תלמידיו בהתאם לצורכיהם ויכולותיהם האישיות של כל אחד ואחד באופן פרטני ואישי.  על נכונותו לעזור ולתמוך בכל תחום ובאהבה גדולה, ללא שום קשר לתפקידו כמאמן! אז תודה ענקית מקרב לב לשלמה האדם, האנושי והאמפתי קודם כל! מאמן מקצועי ומנהיג מעורר מוטיבציה, בונה את הביטחון העצמי בקרב תלמידיו ומצליח להעלות את רף ביצועיהם עד למקסימום, באווירה של חוויה לימודית לצד סיפוק והנאה בעשייה. חן חן שלמה היקר. חזק ואמץ בהמשך דרך עשייה פורייה שלך כי כמותך הפך להיות מטבע נדיר בזמננו אלו! מילה טובה נוספת מגיעה לטלי המהממת ממדור הרישום והמזכירות; על היחס השרותי המעולה, האדיב, המנומס והסבלני במתן שירות, ולאורך כל הדרך , לתמיכה ומתן מענה ופתרון הולם לכל מצב.  אומנם ידוע לכולנו כי אנו עוסקים במלאכתנו זו לפרנסתנו, ולעיתים אף נהנים, אך הגמול הכספי הינו גמול חולף לעומת פרגון ומילה טובה אמיתית, הערכה והוקרה מקרב הסובבים אותנו, ממלאת אותנו אושר אמיתי ומחזקת את היכולות שלנו להמשיך בגאון את מסעינו בעולם הזה!

מאחלת לכולכם המשך הצלחה בדרככם הנאמנה והמשך עשייה פורייה ומעניינת לשנים הבאות" (סוהיר נוויסר בשמו של ווסים נוויסר)

 

 

"למדתי אצל האחד והיחיד שלמה וויצמן. אתם זכיתם בבן אדם מאוד מוכשר עם אישיות נהדרת.  אני מאוד מעריך אתכם ומעריך את המרצים שלכם. מקצוענים ואלופים ברמה גבוהה" (הייתם עודה).

 

 

"אני יודעת כי נהוג שסטודנטים כותבים מכתבי תודה, הפעם אני מבקשת לחרוג וכאימא לכתוב לך מילים שיוצאות ונכתבות מעומק הלב שמאוד מעריך אתכם. לפני כשנה בתקופה של התלבטות של מה יהיה, מה ללמוד , מה כדאי ואיפה ?  לאחר טראומת פציעה כשחקן כדורגל  שהותירה כאב וגעגוע למגרש, הגענו אני ודביר לפרסום אודות הקורס  למדריכי כדורגל של מכללת אוהלו , בבדיקה ראשונית שמענו כי שלמה ויצמן הוא הרכז המקצועי של  הקורס ומהיכרות עם שמו המקצועי הלכנו עם התחושה הטובה ודביר נירשם לשלוחת עפולה. חלפה כמעט שנה ,  לפני סיום  זה הזמן לכתוב  ולומר את שעל הלב , שיביע  את אשר כלפיי שלמה אנו מרגישים וכה מעריכים ומודים. תודה לשלמה היקר,  על התמיכה שנתן לדביר וחבריו לקורס.    תודה שטיפח בהם הרגלים, שילוו אותם במהלך החיים. שלמה עשה  ימים כלילות למענם  היינו בקשר שוטף הרבה מעבר לשעות הלימודים. מסירותו של שלמה  ראויה  לכל הערכה ואנה מובנת מאליו בכלל. רואים  שהוא עושה זאת , מתוך תחושת שליחות והכול תמיד בחיוך ובשמחה. שלמה העניק לדביר כישורים, שישמשו לו עוגן  בדרכו האישית והמקצועית .שלמה  היה  אוזן קשבת לבעיות , משאלות , חלומות ובקשות , תמיד עם המילה הנכונה .שלמה ידע לתמרן  בין דרישות המערכת ליכולותיו  המקצועיות של דביר וחבריו. שלמה העצים את דביר ברמה האישית והמקצועית ונתן לו  יכולת צמיחה. שלמה תמיד פעל  מתוך תחושת ייעוד ושליחות  ותמיד מפגין  כלפי ההורים המעורבים שקיפות ופתיחות מלאה .הדף  כאן לא מספיק להכיל את כל אותם מילים ומעשים עליהם אני מבקשת להוקיר תודה עמוקה לשלמה ויצמן,  על קידומו  של דביר והסיוע המקצועי והאישי לסגור מעגל ולהתגבר על טראומת הפציעה כשחקן ולהגיע ממקום בריא ושלם כמדריך. ולכם ,יזהר וכל הצוות הניהולי, פדגוגי ומקצועי , תודה שהבאתם והנגשתם את הקורס לצעירים באזור הצפון.

"אשריכם ששלמה ויצמן הוא חלק מהצוות המקצועי  וההדרכה- ואשריהם של דורות עתידיים של מדרכים ומאמנים בענף הכדורגל שזוכים לצמוח ולהתפתח על מורשתו המקצועית של שלמה ויצמן" בשמי , בשם דביר הבן שלי ובשם כל תלמידי הקורס ומשפחתם אנא העבר תודתנו והערכתנו הרבה לשלמה ויצמן.

בהערכה רבה,  אושרה ביטון  , אימא גאה של דביר ביטון  קורס מדריכי כדורגל מכללת אוהלו – שלוחת עפולה" .

 

קורסים עתידיים -

 
מיקום מועדים תאריך פתיחה
כרמיאל     שני 18:00-20:30 בזום +    שישי  8:30-14:30                    נובמבר 2021
 
 

לפרטים נוספים ניתן לפנות  ליחידה ללימודי חוץ בטל': 04-6825021

מתעניינים בלימודים? מלאו פרטים וניצור איתכם קשר או חייגו 5051*

לימודים בקהילה חמה ותומכת

מכללת "אוהלו" לחינוך ולהוראה שוכנת בקצרין אשר בגולן, במרכזה של אחת משמורות הטבע המרהיבות בנופי הארץ. באוהלו, קהילה ומגורי סטודנטים איכותיים וסל מלגות נרחב.

              
תמונות מהמכללה
יצירת קשר מלאו פרטים או חייגו

5051*